Sháníte pro sebe i mazlíčka nové bydlení? Přečtěte si, proč nevynechat realitku

Prodej nebo nákup nemovitosti je zásadní událostí, kterou člověk ve svém životě zažije jen párkrát. Majitel nemovitosti chce dobře prodat a kupec zase chce výhodně pořídit. Najít bilanční konsenzus mezi nimi není jednoduché, proto je namístě přivolat na pomoc mediátora. Tím se může stát realitní makléř. Přestože se občas objevují inzeráty prodeje nebo koupě „zn. bez realitní kanceláře“, tento krok je neuvážený a obvykle přinese víc škody než užitku. Běžný smrtelník nemá přehled o všech legislativních postupech a neznalý poměrů může snadno někomu „skočit na špek“. Zkušená realitní kancelář dokáže zajistit veškerý servis, od vyhledávání vhodného kupce, inzerce, propagace, přípravy nemovitosti k prodeji, zařízení videoprohlídky nemovitosti i homestaging, až po přípravy smlouvy, převod peněz a přepis na katastru.

Nechte starosti jiným

Realitní makléři vnímají, že je každá obchodní transakce individuální a citlivou záležitostí. Vyžaduje unikátní přístup a speciální pozornost. Pro řadu lidí je prodej vlastního domu nebo bytu životní událostí a neobejde se bez určité míra nejistoty a nervozity. V Unicareal dělají maximum pro váš klid. Realitka zajistí transparentní komunikaci a bez marketingu to taky nejde. Prezentují nemovitosti s kreativitou a pozorností, kterou si opravdu zaslouží. Používají přitom nejmodernější trendy, jako jsou videoprohlídky nemovitosti, které zájemci i prodejci vzájemně ušetří čas. Zájemce si vše detailně prohlédne v klidu domova a k prodejci se osobně dostaví až v případě, že má o nemovitost eminentní zájem. Kvalitně zpracovaná videoprohlídka zvýší sledovanost inzerátu a získá si pozornost zájemců. Poškádlí emoce a majitelům tak umožní prodat jejich nemovitost rychleji a za vyšší cenu.

Kompletní servis

V realitní kanceláři Unicareal se postarají o vše a vy můžete hodit byrokratické starosti za hlavu. Připraví předkupní i kupní smlouvu a zajistí veškerý další právní servis, který bude vašemu obchodu ušit na míru. Pakliže i vy stojíte před rozhodnutím, jestli prodat nebo koupit a za kolik, neváhejte si přizvat na pomoc odborníky. Nebudete na to sami a parťák po boku se vždycky hodí. Unicareal s.r.o. Roubalova 455/4 Brno-střed-Stránice 602 00 Tel: 541 211 876 Email: info@unicareal.cz https://www.unicareal.cz/

Publikováno: 17. 06. 2020

Kategorie: Rady

Autor: Hanka Sousedíková