Animal Clinic: Veterina vyhlášená v ČR i zahraničí

Naši domácí mazlíčci jsou obvykle považováni za plnohodnotného člena rodiny. Právě proto se jim snažíme dopřát tu nejzdravější stravu a nejlepší lékařskou péči. Málokdo dnes jde k prvnímu veterináři, na kterého narazí. Lidé si čtou recenze, srovnávají, chtějí to nejlepší. V Praze máte možnost chodit na jednu z vyhlášených klinik.

Veterina v Praze s názvem Animal Clinic funguje od roku 2003. Tehdy v ní ordinoval pouze jeden lékař s jedinou sestřičkou. Již brzy ale přišel další. Pracoviště bylo od začátku vybaveno velmi moderní technikou a zdejší lékaři se nikdy nebáli nových technik. I díky tomu se rychle stali jedním z hlavních referenčních center pro artroskopii v ČR i Veterina Praha na Slovensku. Jsou jím dodnes, ale nejen jím.


Celá řada specializací

Už v prvních letech provozu byl 20% podíl referovaných pacientů, které sem posílali veterináři, již si se specifickým případem nevěděli rady, neměli s ním zkušenosti, nebo nedisponovali vybavením. Dnes tvoří referovaní pacienti přes 60 %. V Animal Clinic řeší komplikované ortopedické i chirurgické případy, denně ošetří desítek pacientů a provádí několik operací. Tým je dnes mnohem větší než v začátcích, aktuálně zde působí 8 lékařů, 10 techniků a 5 recepčních. Ti jsou plně připraveni se postarat i o vašeho mazlíčka.

Nadstandardní péče pro vaše mazlíčky

Klinika je umístěna v Praze na Bílé Hoře a ordinační hodiny má v pracovní dny od 8 do 11 a pak od 14:30 do 20:00. Touto otevírací dobou vychází vstříc pracujícím, popravdě není nutné si brát dovolenou, abyste mohli jít na veterinu. Na webových stránkách kliniky jsou k nahlédnutí směny lékařů, takže předem víte, na kdy se objednat, aby byl váš mazlíček ošetřen veterinářem, ke kterému chodíte obvykle. V Animal Clinic si můžete být jistí, že vás nebudou s každou specializovanou záležitostí posílat jinam. Dostane se vám tam té nejlepší péče. Respektive vašemu mazlíčkovi.

Publikováno: 06. 04. 2023

Kategorie: Rady

Autor: Hanka Sousedíková