Chystáte se na dovču s mazlíkem? Jde to i bez bláta v autě!

Ať už jedete na dovolenou autem nebo karavanem i se svým mazlíkem, jistě vás potěší nenáročná možnost, díky které zajistíte, že váš mazlík půjde dovnitř po jakémkoliv dobrodružství vždy s čistými packami.

I kdybyste jeli na výlet třeba do skleněného zámku, všichni chlupáči by našli i tu jedinou kapku bláta široko daleko. Mazlíka sice bezpodmínečně milovat můžete, ale špinavé sedačky, kufr nebo dokonce celý karavan, to může být trochu nepříjemný problém. Také pak vždy přemýšlíte, kde byste sehnali čistý potok pro očištění zablácených pacek, a vlastně i vodítka, obojku a vůbec celého chlupáče od uší až po konec ocásku? Jak my vám rozumíme!

Přesně pro takové případy, ale i třeba na výstavy nebo jen tak pro případ nouze a očištění vlastních bot, bundy či batohu a jakýchkoliv komponent, které by mohly vyžadovat vaši péči, s sebou můžete vždy vzít malého ale šikovného pomocníka. Je naprosto m obilní a vždy po ruce. Hravě vám pomůže i bez vody či elektrické zásuvky. A čím je tento pomocník tak výjimečný?

Mobilní tlaková myčka Kärcher OC3 PET BOX je skvělým parťákem na cesty, protože je malá, skladná, ale hlavně praktická. Díky lithium-iontové baterii a odnímatelné nádrži na vodu lze tlakový čistič používat i bez přípojky elektrické energie nebo vody, takže se nemusíte ohlížet po žádných dalších zdrojích. Navíc LED kontrolka ukazuje stav baterie, takže máte situaci stále ve svých rukách. Snadno s ní odstraníte nečistoty, prach i nánosy bahna. Efektivní plochý nízkotlakový paprsek je však k čištěným předmětům mimořádně šetrný. Součástí Kärcher OC3 PET BOX je vířivá tryska s měkkým sprchovacím paprskem i pro citlivější zvířata, kartáč na čištění srsti pro odstraňování silně ulpívajících nečistot a speciální utěrka z mikrovláken. Nečistoty tak necháte přesně tam, kam patří – venku. A autem si nevezete domů příšerku z bažin, ale opět vašeho mazlíčka!

Mrkněte, jak přesně takové zařízení funguje!

https://www.youtube.com/watch?v=W8E8ozyOld8&list=PLX0ZMQ8CP7eR3z_KoEyaoGULS8c_OcdDn&index=23&t=0s  

Další chytré tipy na zvládnutí všech dobrodružství v klidu a čistotě naleznete na www.karcher.cz.

Publikováno: 26. 06. 2022

Kategorie: Rady

Autor: Hanka Sousedíková